Їх назвали Небесною сотнею…

20 2014            Ми з вами вшановуємо пам’ять героїв різних історичних подій: Голодомор 1932-33рр, Битва під Крутами, Бабин Яр. Тепер ми стали сучасниками ще однієї події в історії нашої країни.
      18-20 лютого 2014 року під час Революції Гідності відбулося силове протистояння на Майдані, де загинуло більше сотні людей. Їх назвали Небесною сотнею…
Минуло п’ять років. П’ять років важких втрат, болю і випробувань. Минуло пять років від подій, які назавжди змінили країну і кожного українця. Подій, які залишили в минулому мирне розмірене життя. Лютий 2014 року закарбувався в історичній пам’яті нашого народу назавжди.

Сьогодні, в день Героїв Небесної Сотні, учні 8-А класу (класний керівник МілінчуIMG_20190222_143912-minк О.В.), у скорботі схилили низько голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний, цивілізований час ХХІ століття.
Ці дні назавжди залишиться сумною сторінкою в історії нашої країни. Ми заплатили і платимо до цих пір найвищу ціну за нашу незалежність. Сьогодні вшанували пам’ять усіх, хто загинув за Україну і дякуємо тим, хто продовжує стояти за нашу державність, за наше майбутнє.