ІІ етап VIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

images-7Відповідно до наказу управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради від 19 жовтня 2016 року за №310 “Про проведення І-ІІ та підготовку до ІІІ етапу VIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів” на базі нашої школи 22 жовтня буде проведено ІІ етап  VIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста.

ВІТАЄМО!

images (25)12 жовтня 2016 року відбувся міський конкурс «Козацькому роду – нема переводу», у якому учень 8-А класу Бакай Іван виборов почесне І місце.

bakaj