Вітаємо переможців і призерів олімпіади!

viktori17 грудня 2017 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, в якій прийняли участь учні нашої школи та  зайняли наступні місця:

І місце – Бортнічук Ірина (9-Б клас)

ІІ місце – Мацан Вікторія (7-Б клас)

ІІІ місце – Клімашевський Максим (8-Г клас)

Вітаємо переможців і призерів олімпіади!
Команду до олімпіади підготував вчитель біології Очереяний І.С.

Вітаємо переможців і призерів олімпіад!

images (25)3 грудня 2016 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії серед учнів 8-11 класів, в якій прийняли участь учні нашої школи.

Переможцями стали:

11 клас:              І місце – Сидорук Максим

8 клас:                І місце – Комісарик Катерина

Призерами стали:     7 клас           ІІІ місце – Бура Вікторія

6 клас    ІІІ місце – Стасюк Андрій

Призером Всеукраїнської олімпіади з правознавства, яка відбулася 17 грудня 2016 року стала Грицюк Мар’яна (ІІІ місце)

Вітаємо переможців і призерів олімпіад!
Бажаємо переможцям успіхів у ІІІ етапі Всеукраїнської  олімпіади з історії, яка відбудеться у м. Луцьк

17 січня 2017року.

Тиждень педагогічної майстерності вчителів школи

gerbЗгідно плану роботи школи з 12 по 17 грудня в нашій школі було проведено тиждень педагогічної майстерності вчителів, що атестуються.

Учителі початкових класів Мартинюк Ольга Кирилівна, Михальчук Віталіна Василівна , Савчук Галина Федорівна підготували та провели відкриті уроки для колег школи. Уроки проводились з використанням інноваційних технологій навчання, методів особистісно-зорієнтованого навчання, спрямованих на активне навчання, що спонукає дітей мислити, експериментувати, досліджувати.

Читати далі