Конкурс читців серед учнів 1-4 класів

DSCF1542-min6 квітня на виконання плану роботи школи, з метою формування естетичного смаку у дітей, виявлення та підтримки обдарованих учнів, опанування багатством української мови відбувся конкурс читців серед учнів 1-4 класів.

Тематика конкурсу:

• «Неповторні барви дитинства» (1-2 класи),
  • «Дивосвіт моїх захоплень» (3-4 класи)

Читати далі

Гра-КВЕСТ «Молодь обирає здоров’я»

kvest7 квітня учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня №7 міста Ковеля приймали участь  у грі-КВЕСТі «Молодь обирає здоров’я». Вихованці нашої школи здобули першість міста у КВЕСТі та отримали в нагороду грамоту і кубок.

Учасники завітали до установ та закладів, де їх чекали різні тематичні завдання. Гра була  поділена на своєрідні станції з промовистими назвами: «Життя понад усе!», «Проінформований – значить озброєний», «Майстерня здоров’я», «Без права на помилку», «Рух – це життя», «Влучний постріл», «Про лінь забудь! Зі спортом подружись!».  Діти продемонстрували свої вміння у збиранні та розбиранні автоматів, наданні першої медичної допомоги, були учасниками вікторини  стосовно історії рідного міста та пам’яток архітектури.

Усі учасники поверталися зі змагань із подарунками та сповнені вражень.

Вітаємо з перемогою!

Команда нашої школи зайняла I місце у міській інтелектуальній грі з безпеки життєдіяльності “Що?Де?Коли?”. Керівник команди Дубовик А.С..

Вітаємо з перемогою! Так тримати!

Sova-min