Засідання ради профілактики правопорушень

55515 листопада 2017 року у школі відбулося чергове засідання ради профілактики правопорушень.

На порядку денному стояли питання дотримання учнями правил внутрішкільного розпорядку.

Зокрема, члени ради розглядали випадки порушень норм поведінки конкретними учнями, слухали звіти класних керівників, щодо роботи проведеної з учнями «групи ризику» з метою профілактики девіантної поведінки, аналізували стан відвідування учнями школи, що особливо актуально в період загострення епідеміологічної ситуації в країні. Лідер учнівського самоврядування Ризванюк Максим запропонував посилити контроль за зовнішнім виглядом учнів. В результаті, членами ради було прийнято рішення зобов`язати класних керівників посилити інформаційно-просвітницьку роботу з учнями класу та їх батьками стосовно даного питання.

Питання профілактики девіантної поведінки учнів перебуває на постійному контролі у дирекції освітнього закладу, що дає змогу запобігти негативним проявам та попередити порушення Статутних вимог та правил для учнів.

Засідання педагогічної ради

2364689321_a63449276c_o13 листопада 2017 року відбулася педрада на тему «Розвиток пізнавальної самостійності і творчих здібностей учнів: досвід і проблеми педагогічної практики. Система роботи з обдарованими учнями».

Учителі ділилися досвідом з таких питань:

• Формування у школярів потреби до самоосвіти, інтересу до знань та навичок пізнавальної самостійності.
  • Сучасні технології формування логіки і інформаційних компетентностей в учнів середньої школи.
  • Розвиток творчої уяви, пізнавальної діяльності та критичного мислення в учнів початкової школи.
  • Професійна майстерність вчителя – необхідна складова у роботі з обдарованими дітьми.
  • Система роботи вчителя з обдарованими учнями на уроках істрії, української мови та літератури.

Читати далі

Вітаємо!

ВІТАЄМО!

1234 (1)Команду учнів нашої школи, призерів та переможців

ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з російської мови.

Бортнічук Ірина (10-А) – І місце

Мешкенайте Дана (11-А) – ІІІ місце

Денисюк Юлія (9-Г) – ІІІ місце

Учнів підготували учителі Семенюк Л. І. та Ваць Н.В.

Дякуємо за титанічну працю, творчість!

Ірині бажаємо повторити свій успіх у фіналі ІІІ етапу!