Україна – це територія гідності і свободи

1           21 листопада, українці відзначають одне з нових, але знакових свят в історії України – День Гідності та Свободи. В цей день волелюбна, згуртована незалежна нація самовіддано постала на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини та громадянина. На жаль, на вівтар перемоги було покладене найцінніше – людські життя.

В День Гідності і Свободи люди вшановують Героїв Майдану, які віддали життя за свою країну, за захист прав і свобод людини.

Сьогодні шкільна родина загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня №7 міста Ковеля зібралася, щоб низько схилити голови перед тими, кого називають Небесною Сотнею, щоб в черговий раз згадати про тих, хто віддав своє життя за нашу державу, хто проявив вражаючу незламність, патріотизм та хоробрість заради майбутнього. Під мелодію лемківської пісні «Плине кача…», учні, на знак подяки, поклали квіти до пам`ятної дошки випускникові школи, активному учаснику протестних акцій на Майдані, а в подальшому учаснику бойових дій на Сході, Володимиру Кияну.

Ми не маємо права забути тих, хто виборював право бути частиною Європи, хто захищав ідеали демократії, піднявся на боротьбу за світле майбутнє України.

День спільних дій в інтересах дітей

1 20 листопада, в культурно-просвітницькому центрі, було організовано зустріч з нагоди проведення Дня спільних дій в інтересах дітей.

Учасниками заходу стали учні-лідери міста, серед яких нашу школу представляв президент учнівського самоврядування Ризванюк Максим, громадська організація «Шлях до волі», Міськрайонний центр зайнятості, представники Міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді та Служби у справах дітей, Ковельського відділу поліції та МРВ з питань пробації.

Читати далі

Вітаємо!

images Відповідно до наказу управління освіти, науки та молоді  облдержадміністрації  від 20 листопада 2017 року №668 « Про підсумки обласної виставки дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині» нагороджено дипломом ІІІ ступеня

• Герун Лесю Андріївну, бібліотекаря загальноосвітньої школи І–ІІІ ступеня № 7 міста Ковеля (збірник сценаріїв масових заходів «Культурно-дозвіллєва діяльність шкільної бібліотеки»)

Щиро вітаємо  і висловлюємо вдячність за значний особистий внесок у створення позитивного іміджу освіти міста на теренах Волинської області!

Завідувач міського  методичного кабінету                                     С. ВЕРЧУК

Начальник  управління освіти   м.Ковеля                                      В.БИЧКОВСЬКИЙ

Директор ЗОШ №7 м.Ковеля                                                                В.КУБАЙ