Обласний етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

P71209-104637-minКонкурс з української мови імені славетного українця-мецената Петра Яцика допомагає виявити нові грані таланту, поетичні обдарування школярів. Учасники мовних змагань прагнуть відточувати свої лінгвістичні знання, захоплюються українським словом із його національним колоритом, барвистими відтінками, тонко відчувають його красу, мелодійність та емоційність. Світогляд, національний характер, філософське мислення формується завдяки рідній мові, вона розвиває творчий потенціал особистості.

Із метою утвердження статусу української мови як державної, піднесення її престижу, P71209-105927-minвиховання у молодого покоління українців поваги до мови свого народу Міністерство освіти і науки України, Ліга українських меценатів вкотре проводять Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.

9 грудня 2017 року в загальноосвітній школі № 7 міста Ковеля відбувся обласний етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцикадля учнів 3-11 класів закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) освіти, а також студентів закладів вищої освіти. Читати далі