«Згадуючи шкільні роки»

IMG-e1509ec0d6d38078e8a001d99a59a5d5-VЗа доброю традицією, кілька років поспіль, взимку, учні 11-А відкривали двері свого класу і з нетерпінням чекали дорогих гостей: батьків, вчителів, друзів.
Дійсно, місце зустрічі змінити не можна. Місце зустрічі – школа, місто дитинства, де пройшли найкращі роки. На жаль, цього року ця зустріч у такому колі, була останньою.

Читати далі

ДПА у школі

gerbВідповідно до наказу директора школи введено у дію рішення педагогічної ради від 28 лютого 2018 року щодо визначення переліку предметів за вибором педагогічної ради школи для державної підсумкової атестації за курс базової загальної середньої освіти:
9 – А – українська література,
9 – Б – історія України,
9 – В – українська література,
9 – Г – англійська мова.
А  також визначено наступні строки проведення державної підсумкової атестації випускників загальноосвітніх навчальних закладів І і ІІ ступенів для:
  •  учнів 4-их класів з 15 травня по 17 травня 2018 р.
  •  учнів 9-х класів з 29 травня по 11 червня 2018 р.