“Т.Г.Шевченко… Наш рідний, незабутній, величний, недосяжний і близький”

IMG-2cd1592ecbad6fdbc5db59fb444dc69e-VВ історії кожного народу є імена, які він свято береже у своїй пам’яті і з великою любов’ю та повагою передає з покоління в покоління. Є таке ім’я  і в нашого  народу – Т. Шевченко. Не було і немає в Україні поета, який би був йому подібний.
    У березні ковельчани традиційно вшановують пам’ять Кобзаря. 9 березня представники міської та районної влади поклали квіти до пам’ятника Т.Шевченка, а у Палаці учнівської молоді з нагоди 204-ї річниці від Дня народження славетного сина України відбулася літературно-музична  композиція “Великий факел з українського воску”. Цей захід підготували й провели педагоги та учні ЗОШ I-III ст.№7 м. Ковеля. Ведучими  були Балецька Ю., Токарський Т., Ризванюк М., Бакай І., Бакай М.

Читати далі