Невакциновані діти не можуть відвідувати школу та дитсадок

imagesМіністерство охорони здоров’я і Міністерство освіти і науки звернулись до обласних та Київської міської державних адміністрацій з вимогою недопущення невакцинованих дітей до закладів освіти. Відповідний лист підписаний в. о. міністра охорони здоров’я Уляною Супрун та міністром освіти Лілією Гриневич.

Читати далі

Всеукраїнський Олімпійський урок

22       5 вересня біля пам`ятника Борцям за волю України відбувся спортивний захід «Всеукраїнський Олімпійський урок». Він проходив з нагоди Дня фізичної культури та спорту та в рамках Олімпійського тижня.
         Активним учасником змагань стала й команда учнів 5-х класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня №7 міста Ковеля.
          У рамках заходу учасники спортивного свята мали змогу випробувати свої сили в різних видах спорту.
          Варто зазначити, що олімпійський рух поширює у світі ідеї пропаганди здорового способу життя.1