Зліт допризовної молоді

1234 (1)20 вересня відбувся Зліт допризовної молоді серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста. Молодь змагалася у чотирьох видах програми, а саме: підтягування на перекладині, метання ручної гранати та біг на 100 і 1500 метрів.
Хороші індивідуальні результати: ІІ місце з підтягування на перекладині (учень 9-Б класу Собко Артем) та ІІ місце з метання ручної гранати (учень 10-Б класу Регешук Сергій), дали можливість команді загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня №7 міста Ковеля здобути І місце у загальнокомандному заліку.
Вітаємо команду з перемогою та висловлюємо подяку тренеру Приступі Миколі Васильовичу.

Діти України – за мир!

mir

Мир! Це слово звучить по-різному на20180921_112619 (1)-min континентахЗемлі, але скрізь воно означає можливість спокійно жити під чистим блакитним небом, вчитися, працювати, любити і поважати один одного. Мир – це свято всіх людей, свято всіх дітей. Без миру немає дитинства, немає майбутнього.
Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше.

Читати далі