Засідання МО вчителів початкових класів

3Герб + прапор -21 листопада 2018 року відбулося засідання МО вчителів початкових класів на тему «Створення умов для успішного впровадження Концепції Нової української школи, Державного стандарту на засадах компетентнісного підходу». Метою засідання було підвищення фахової та методичної майстерності, забезпечення вчителів професійною інформцією щодо продуктивної організації інтегрованих уроків з використанням інтерактивних технологій.
Засідання розпочалося виступом Воробей Л.Н, яка розповіла про головні компоненти  Концепції Нової української школи, на які мають орієнтуватися вчителі початкової школи. Дубій Л.І ознайомила колег зі складовими ранкових зустрічей першокласників: привітання, обмін інформацією, групове заняття, щоденні новини. Вчителі на практиці використали моделі ефективного спілкування з дітьми.

Читати далі