Увага! Оголошується конкурс!

Герб + прапор -220-26.11.2018 року відбудеться міський конкурс творчих робіт
для дітей та молоді з особливими потребами
«Змалюю світ своїми кольорами».

Умови проведення:
На зворотному боці кожної роботи повинно бути прізвище, ім’я, рік народження, телефон учасника та назва роботи.
Творчі роботи приймаються з 20 листопада  по 26  листопада 2018 року у:
- Ковельському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (місто Ковель, вулиця Незалежності, 73, кабінет 106, телефон 6-17-48
- Центрі соціальної реабілітації для дітей інвалідів (місто Ковель, вулиця Відродження, 12 а, телефон. 5-40-65)
- Громадській організації “Реабілітаційний центр” (місто Ковель, провулок Шевченка, 2а, в приміщенні ДНЗ № 13 “Веселка”) у понеділок, четвер з 13.00 до 17.00 год.
Формування виставки творчих робіт відбудеться у приміщенні Культурно- просвітницькому центрі  03 грудня 2018 року.
Учасники та переможці конкурсу будуть відзначені дипломами та нагороджені подарунками.

Вітаємо переможців олімпіади з інформаційних технологій!

97Учні нашої школи постійно беруть участь у предметних олімпіадах  навчальних дисциплін:
10 листопада 2018 року було проведено ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій.
За перемогу змагалися: учні 8-11 класів загальноосвітніх закладів міста.
Переможцями олімпіади стали талановиті учні нашої школи:
ІІ місце – Простак Костянтин, учень 11-А класу
ІІ місце – Домашенко Андрій, учень 11-А класу
ІІІ місце – Музичук Марія, учениця 10-А класу
Учитель – Хрунь Надія Петрівна
Ви – наша гордість, наше натхнення!