Афганістан болить в моїй душі

05-min15 лютого стало вже історичним днем закінчення неоголошеної війни у Афганістані. Через її горнило пройшло понад 160 тисяч вихідців з України. З28 грудня 1979 року по 15 лютого 1989 року цілком офіційно в цій країні служили, а точніше сказати – воювали солдати з України.

Скільки смертей, скільки горя за неповних десять років. Скільки чорних хусток покрили голови матерів твоїх, жінок і наречених, Україно! Скільки могильних горбів виросло на твоїх плечах, Україно? Із скількох сіл і міст вилетіло дітей твоїх білими журавлями у вічність?

В музеї ветеранів афганської війни відбувся урок мужності і слави «Афганістан болить в моїй душі». На зустріч з воїнами-афганцями прийшли учні дев`ятих класів разом з класними керівниками Ревою Г.П. та Ткаченко О.П. Діти з цікавістю слухали розповідь про афганську війну та переглянули документальні кадри з фільмів, знятих в Афганістані під час тієї жорстокої війни.

02-min01-min 03-min 04-min