Біль серця всієї України

27.04.21 -1Пам’ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок там вписано криваво-чорним кольором. Однією з таких сторінок був голодомор 1932-1933 р.р. Не було ні війни, ні посухи. А була тільки зла воля одних людей проти інших.
З метою ознайомлення здобувачів освіти з трагічним минулим нашого народу, навчанню дітей бережно ставитися до історії своєї країни, виховання патріотів класними керівниками та вчителями історії були проведені виховні години «Невиплакані сльози України», уроки історії «Голодомор 1932-1933 років в Україні», вчителі 1-4 класів опрацювали із дітьми казку «Голодний дух».

IMG_20211125_090312 (1)Пройдуть роки, минуть десятиліття, а трагедія 1933 року все одно хвилюватиме серця людей. І тих, кого вона зачепила своїм чорним крилом, і тих, хто народився після тих страшних років. Вона завжди буде об’єднувати всіх живих одним спогадом, одним сумом, однією надією. Озиратися в минуле треба кожному. Треба осмислити власне минуле, зрозуміти його, бо історія повторюється. Аби трагедії народу ніколи не повторилися необхідно, щоб Ваші руки були міцними, надійними, голови – світлими, а серця – благородними.
В пам’ять про мільйони загиблих від Голодомору закликаємо 27 листопада о 16:00 приєднатися до всеукраїнської акції «Запали свічку».

Ярина Шинкарук