Декада англійської мови «Я в Європі»

З 01 по 25 жовтIMG_6984-minня 2019 року у закладі загальної середньої освіти «Ліцей №7 м. Ковеля» проходила декада англійської мови. Під час її проведення учні брали активну участь у різноманітних конкурсах, вікторинах, виконували креативні завдання, що дало їм можливість збагатити знання з IMG_6982-minанглійської мови та розширити свій кругозір.

У сучасній практиці навчання іноземних мов широко використовується метод проектів, який передбачає опору на творчість школярів, заохочення їх до дослідницької діяльності, дозволяє інтегрувати навчальні предмети та організовувати навчання в співпраці.

Саме тому вчитIMG_6983-minелі англійської мови Марусин Л. М. та Романович О. А. приділили велику увагу проектній діяльності на тему: “Travelling around European countries”. Вчитель англійської мови Ромачук І.Л. провела захід «Oh, lucky!».

Також відбулася гра «What? Where? When?» між учнями 5класу, на чолі із вчителем Сачук Т.В. В ході гри школярі навчалися співпрацювати в командах для досягнення спільної мети, були конкурентоспроможними та впевненими у своїх силах та знаннях.

Англійська мова для молодших школярів – цIMG_6981-minе поєднання ігор, мультфільмів і цікавих розповідей, адже зацікавленість та бажання дитини – найкраща мотивація до навчання. Тому д ля учнів початкової школи було організовано перегляд мультфільмів англійською мовою, проведено інтелектуально-пошукову гру English quest «Keep open your eyes», конкурс малюнків, учні брали активну участь у розв’язуванні кросвордів та ребусів.

Головною метою проведення декади англійської мови в ліцеї було підвищення мотивації учнів до вивчення англійської мови, розвиток в учнів навичок слухання та говоріння, творчих здібностей, логічного мислення та пам’яті.

IMG_6979-minIMG_6980-min