Соборна Україна нині незалежна,
               Як квітка синьо-жовта розцвіла.
               І не згубилася людська любов безмежна
               До України-неньки і її буття,
               Що упродовж віків нам мрію дарувала
               Й снагу іти до вільного життя.

Державне свято Деphoto5278291778178493509нь Соборності України учні ліцею відзначили урочисто та патріотично.
Були проведені тематичні уроки національно-патріотичного спрямування: Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг» «Єднання заради Незалежності», години спілкування «Що означає бути патріотом?», а також інтелектуальна гра «В моєму серці – Україна». Під час заходівphoto5278291778178493514 діти згадали важливий момент історичного минулого – День злуки ЗУНР та УНР в одну державу та нинішню боротьбу проти російської агресії, як віхи єдиного процесу боротьби за незалежність України.
У шкільній бібліотеці була організована тематична виставка літератури «Славетний день в історії України». Перегляд відеоматеріалів через шкільне телебачення дав можливість здійснити  відео-екскурс сторінками історії України та піднести дух національної гідності та поваги до свого народу.

Відзначення Дня Соборності – наш обов’язок берегти світлу пам’ять про незліченіжертви, покладені українським народом на вівтар незалежності, соборності держави.
photo5278291778178493511