Діти України – за мир!

mir

Мир! Це слово звучить по-різному на20180921_112619 (1)-min континентахЗемлі, але скрізь воно означає можливість спокійно жити під чистим блакитним небом, вчитися, працювати, любити і поважати один одного. Мир – це свято всіх людей, свято всіх дітей. Без миру немає дитинства, немає майбутнього.
Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше.

20180921_111258-minЩороку 21 вересня люди у різних куточках планети відзначають Міжнародний день миру, свято, покликане змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити що-небудь заради спокою на Землі. До відзначення цього свята щороку долучається і наша школа.
Учні презентували виставку малюнків «Діти України – за мир!», приєдналися до Всесвітньої акції «Голуб миру»,  прикрасивши паперовими голубами класні кімнати, аби показати наскільки важливим є мир, свобода, добро і повага. В класах проведені бесіди та години спілкування на теми: «Мова Миру IMG-284b41d5ece9264c88a9b27d45eb5a85-V-minпочинається з мене», «Мир на планеті – щастя всім дітям». Учні 6-А класу на чолі з класним керівником Хрунь Надією Петрівною підготували загальношкільний захід «Ми – за мир!», під час якого  хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв Небесної сотні та військових в АТО та поклали квіти до пам`ятного знаку загиблому випускникові нашої школи Володимиру Кияну.
В цей сонячний день, діти випустили  блакитні повітряні кульки та білосніжних голубів в знак солідарності, з проханням донести до кожної країни світу, що діти України за мир.