До уваги здобувачів освіти та їх батьків!

gerbschoolШановні батьки та учні!
Вітаю Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!
Бажаю Вам здоров’я та благополуччя в родині, затишку в домі та любові у серці. Бажаємо щастя, успіхів, натхнення і терпіння! Привітаймо із святом тих хто поряд та згадаймо і тих, кого на Різдвяні свята немає з нами.
 
         До Вашої уваги зміни у роботі ліцею в ІІ семестрі 2020-2021 навчальному році: 
У період обмежувальних протиепідемічних  заходів освітній процес у ліцеї з 11 січня 2021 року буде здійснюватися у дистанційному режимі. 
Нагадую, що:
  1. Відповідно до ПОЛОЖЕННЯ ПРО ДИСТАНЦІЙНУ ФОРМУ ЗДОБУТТЯ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ ОСВІТИ У ЗАКЛАДІ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕЛНЬОЇ ОСВІТИ «ЛІЦЕЙ №7 м.бКОВЕЛЯ» з метою  забезпечення єдиних підходів до створення електронного освітнього середовища використовуються наступні інформаційно-телекомунікаційні системи Щоденник.ua, MEET, GOOGL CLAAS, Viber, за допомогою яких організовується освітній процес під час дистанційного навчання. 
  2. Педагогічні працівники самостійно визначають режим (синхронний або асинхронний) проведення окремих навчальних занять. При цьому не менше 30 відсотків навчального часу, передбаченого освітньою програмою закладу освіти, організовується в синхронному режимі (решта навчального часу організовується в асинхронному режимі).
  3. При використанні технічних засобів навчання під час проведення навчального заняття педагогічні працівники будуть чергувати види навчальної діяльності, як цього вимагає САНІТАРНИЙ РЕГЛАМЕНТ для закладів загальної середньої освіти.
  4. Навчальні заняття проводитимуться згідно розкладу затвердженого на 01.09.2020 року.  
  5. Розклад дзвінків:
345
Прохання до батьків:
  • Допоможіть дітям облаштувати робоче навчальне місце;
  • Здійснюйте щоденний контроль за навчанням дітей;
  • Завчасно попереджайте класного керівника про можливі причини відсутності дитини на уроках;
  • Будьте готовими до онлайн спілкування з класним керівником або вчителем – предметником.
       Наш педагогічний колектив і надалі буде прикладати максимум зусиль щодо опанування учнями ліцею навчального матеріалу відповідно до їх здібностей та індивідуальних особливостей. Ми цінуємо Вашу підтримку і відкриті до ваших пропозицій щодо вдосконалення освітнього процесу.  
       Тільки разом ми зможемо підняти освіту у нашому закладі на якісно новий рівень. Бережіть себе і своїх близьких!
 З повагою директор ліцею Валерій Кубай