Герої серед нас

KuynЮні, молоді, мужні, завзяті, незламні та готові власними життями боронити наш мир і спокій. Такі різні долі, але об’єднані в одну єдину фро0-02-04-76adf0de89e29608f4bc8a95c6139c65127b340a13d0e06f6856190ddf90e1e1_1e9805e7нтову долю бійців і волонтерів АТО. Об`єднані любов`ю до Батьківщини, боротьбою за цілісність і незалежність України, за наше щасливе майбутнє. До багатьох із них, на жаль, доля була безжальною. Їм не судилося повернутись живими. Серед таких героїв і наш земляк, боєць з позивним «Тайфун», Володимир Киян.
Напередодні дня захисника України шкільна родина зібралася, щоб відтворити світлі сторінки життя Володимира та вшанувати пам`ять героя, який ціною власного життя, боронив цілісність та незалежність нашої держави.

Перед очима глядачів промайнула історія про те, як з маленького хлопчика Володі виріс справжній герой України, «бог артилерії», як його називали друзі. У словах та піснях, які лунали зі сцени, учні закликали згадати у своїх молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє.
Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих. Дасть нам силу та волю, мудрість та наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. Тому, гуртуймося, єднаймося задля жаданої перемоги, задля свободи, миру і незалежності. Заради пам’яті Героїв, які ніколи не вмирають.