Ви в нашому серці назавжди

2-minЗагальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №7 м. Ковеля завжди гостинно відчиняє двері для учнів, батьків, колишніх випускників. Так і 13 жовтня, напередодні Дня захисника України, уся шкільна родина зібралася, щоб висловити своє захоплення та вдячність кожному героєві, хто  захищає рідну українську землю. В цей день школа запросила своїх випускників – учасників АТО, а також рідних загиблого героя, в минулому  учня школи, Володимира Кияна.

1-min 3-min

«Герої серед нас» – цей вислів став лейтмотивом заходу, проведеного старшокласниками. З глибоким сумом та болем в очах бійці ділилися з учнями невигаданими історіями. Військові були небагатослівними, дехто навіть ледве стримував сльози, коли їх накривала хвиля спогадів. Нікого не залишив байдужим вірш, присвячений Володимиру Кияну, написаний в знак шани та подяки за врятовані життя. З трепетом і хвилюванням учні зверталися до матері загиблого героя, висловлюючи вдячність за те, що виховала в синові такі важливі цінності, як доброта, сміливість, мужність та самопожертва…

Ця зустріч нікого не залишила байдужим. По закінченні, на знак поваги діти обдарували гостей квітами, а в залі ще довго панувала тиша.

5-min4-min6-min7-min