Краєзнавча експедиція «Моя Батьківщина – Україна»

1-minПедагогічний колектив загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня №7 міста Ковеля значну увагу приділяє вихованню учнів на кращих традиціях українського народу, формуванню гармонійно розвиненої особистості через вивчення історичної та культурної спадщини, природного довкілля рідного краю.

Значну роль у цьому відіграють гуртки туристично-краєзнавчого спрямування. У листопаді вихованці гуртка «Дивосвіт» на чолі з керівником Шумською Наталією Степанівною взяли участь у конкурсі краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна», на який представили роботу «Заказник – заповідна територія», у якій простежуються високий рівень знань гуртківців, цікаві дослідження заповідних територій Волині, зокрема, заказник «Любче», за що їх визнано переможцями І етапу конкурсу з напряму «Географія рідного краю».

Вітаємо керівника та її вихованців з досягненням і бажаємо натхнення до творчого наукового пошуку та цікавих досліджень.