Міський семінар заступників директорів шкіл із навчально-виховної роботи

5 січня 2018 р. на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №7 було проведено міський семінар заступників директорів шкіл із навчально-виховної роботи на тему «Сучасний інформаційний простір початкової школи – шлях до якісної освіти Нової української школи».

Семінар відкрив директор школи Кубай В. О., який наголосив на актуальності створення інформаційного освітнього простору сучасного навчального закладу та побажав учасникам плідної праці і гарних вражень.

Учитель Бадира Л.А. розповіла про використання ЕОІР у початковій школі як чинник реалізації «Нової української школи». Вона звернула увагу на особливості навчання учнів за технологією «Розумники» (Smart Kids), провела практичне заняття і продемонструвала інтерактивну сенсорну дошку та планшети, за якими працюють учні у початкової школи.

Учитель інформатики Хрунь Н.П. ознайомила присутніх із технологією створення блогу, його навчальної цінністю для вчителів, учнів, батьків.

Учасниками семінару був побудований педагогічний проект «Створення розвивального, предметно-ігрового, природного соціального середовища в умовах навчального закладу».

На завершення семінару вчителі початкової школи Литвиненко Т.І. та Мартинюк О.К. запропонували учасникам взяти участь у методичному квесті. Усі присутні, об’єднавшись у 2 команди і рухаючись певним маршрутом, відвідали станції «Загадкова», «Музична», «Комп’ютерна», «Малюнкова», «Методична».

По завершенню, Верчук С.С. подякувала організаторам за теплий прийом та змістовний семінар, а учасникам – за плідну роботу.