Навчання англійської у початковій школі у новому контексті

2-4 квітня 2018 року на базі КЗ ,,Ковельська міська гімназія ім. Олени Пчілки, ві20180427_100450-minдбулася триденна очна сесія підвищення кваліфікації учителів англійської мови міста Ковеля,які навчатимуть учнів1-х класів за новим Державним стандартом початкової загальної освіти у 2018/2019 навчальному році. Вчителі англійської мови нашої школи Марусин Л. М. та Кальчук Т. Л. взяли участь у навчанні за програмою підготовки вчителів для роботи в умавах Нової української школи ,,Навчання англійської у початковій школі у новому контексті”, розробленої Британською Радою в Україні у співпраці з Міністерством освіти і науки України та видавництвом Кембриджського університету.

Вчителі опанували нові підходи до добору змісту та організації безпечного освітнього середовища,орієнтованого на дитину,обговорювали особливості роботи з дітьми з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного навчання. Учасники тренінгу конструювали знання з планування та менеджменту уроків по новому,а також практикувались у застосуванні ефективних технологій навчання англійської мови ( Language Chunks, Extrinsic and Intrinsic Motivation),визначали пріорітети у виборі завдань і цілей уроку.