«ПЕДАГОГІКА ГРИ НА СВІЖОМУ ПОВІТРІ. БЕЗКОНТАКТНІ ФОРМИ ВЗАЄМОДІЇ»

Для  організації активного дозвілля  молодших школярів , збереження їхнього здоров’я, в нашому ліцеї було проведено  освітній дайджест «Педагогіка гри на свіжому повітрі. Безконтактні форми взаємодії»: 1-Б клас, квест-гра «Хто я?» (класний керівник Кот І.Д.), 1-В клас, гра «В пошуках осені» (класний керівник Ткачук С.В.), 2-А клас розширили географію шкільного квесту і провели захоплюючу гру «Відкриваємо осінню книгу природи» на березі річки Турії (класний керівник Бадира Л.А.), 2-Б клас, квест-турнір  «Я люблю спорт» (класний керівник Михальчук В.В.), 2-Г клас,  міні-квест «Мій друг-спорт» (класний керівник Климук Т.М.), 3-В клас, квест до дня козацтва «Козацькому роду нема переводу» (класний керівник Чичирко Н.Б.), 4-Б клас, квест-гра на місцевості «Ми діти свого народу» (класний керівник Сементух А.В.).

Рухливі  ігри на свіжому повітрі  — основа дитячого відпочинку . Адже саме рухливі ігри забезпечують оптимальне фізичне навантаження для дитини, зміцнюють імунітет , дарують веселий настрій . Як стверджують педіатри, що ігри на свіжому повітрі  — це не просто розвага, а необхідність. Без них неможливий нормальний фізичний і психічний розвиток.
Навчання та активний відпочинок  в умовах адаптивного карантину вимагає великої відповідальності від педагогів. Дітям потрібно часто  нагадувати  про  соціальну  дистанцію, а їм хочеться обійняти свого кращого друга. Засвоїти ці правила в ігровій формі нам допомогли безконтактні рухливі ігри. Безконтактні  ігри відрізняються від ігор інших видів тим, що вчинки учасників регламентовані правилами, які виключали  контакту по відношенню один до одного.
Час, проведений під час ігор , промайнув цікаво, насичено,весело і головне ─ з користю.
Дорослі! Хочете ,щоб ваша маленька дитина почувалася щасливішою ─  просто вийдіть із дитиною на вулицю. Природа прекрасна, а на дитячому майданчику є все, що необхідно дитині для цікавої гри.
MyCollages (14)