Семінар з теми «Правова освіта та виховання учнівської молоді в системі планування виховної роботи у закладах освіти міста»

4В рамках Всеукраїнського Тижня права на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня №7 міста Ковеля відбувся семінар з теми «Правова освіта та виховання учнівської молоді в системі планування виховної роботи у закладах освіти міста».

Активними учасниками семінару стали начальник управління освіти міста Ковеля Віктор Васильович Бичковський, методист міського методичного кабінету Жанна Василівна Колеснікова, начальник ССД Жанна Валентинівна Вельма, директор міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Інна Василівна Третяк, начальник ковельського відділу пробації Ірина Василівна Смоляр, інспектор ювенальної поліції Тетяна Козій, представник центру надання вторинної правової допомоги Оксана Василівна Романюк та провідний фахівець Ковельського міськрайонного центру зайнятості Людмила Миколаївна Волчук.

Розпочав роботу семінару директор школи Валерій Олександрович Кубай, який ознайомив присутніх з навчальним закладом та специфікою роботи школи у напрямку правового виховання. Заступник директора 2школи з виховної роботи Лілія Михайлівна Воробей у 9 своєму виступі з теми «Безпечна школа – школа без насилля» наголосила на необхідності створення безпечного шкільного середовища та поділилася власним досвідом роботи у даному напрямку. Учасники семінару обговорили новий Закон України щодо протидії домашньому насильству, шляхи його подолання, алгоритми подальшої взаємодії. Акцентували увагу на зростанні рівня насилля, жорстокості у підлітковому середовищі, обмінялися досвідом використання різноманітних методів та форм щодо вирішення проблеми подолання агресії серед учнів, а також її профілактики.