Тематична лінійка у Країні Добриків «Без сім’ї немає щастя на землі»

1295«Без сім’ї немає щастя на землі», – наголошує народне українське прислів’я. Кожен із нас усвідомлює, який глибокий зміст закладено в цьому простому, на перший погляд, вислові. Ми не уявляємо свого життя без рідних людей, які завжди готові зігріти нас теплом і ласкою, любов’ю, бажанням допомогти й розрадити. Материна ніжна турбота, батькова вимогливість і сила, братова підтримка, бабусина доброта… Хіба може бути щасливою людина без усього цього?

Саме такою була тема чергової лінійки у Країні Добриків, учасниками якої були учні 2-х класів. Через гуморески «Сива волосина», «Доня», інсценізацію казки «Семеро козенят на новий лад», пісні, школярі розширили, поглибили уявлення дітей про сім’ю, родину, рід, їх значення в житті людини; розвивали активність мислення, творчу уяву, почуття обов’язку перед родиною; виховували почуття любові й поваги до батьків, родини.

Користуючись нагодою, бібліотекар школи Герун Л.А. нагородила грамотами найактивніших читачів бібліотеки.

DSCF1372-min DSCF1352-min DSCF1361-min DSCF1366-min