Тиждень педагогічної майстерності вчителів школи

gerbЗгідно плану роботи школи з 12 по 17 грудня в нашій школі було проведено тиждень педагогічної майстерності вчителів, що атестуються.

Учителі початкових класів Мартинюк Ольга Кирилівна, Михальчук Віталіна Василівна , Савчук Галина Федорівна підготували та провели відкриті уроки для колег школи. Уроки проводились з використанням інноваційних технологій навчання, методів особистісно-зорієнтованого навчання, спрямованих на активне навчання, що спонукає дітей мислити, експериментувати, досліджувати.

Педагоги зробили самоаналіз уроків, а присутні – глибокий методичний аналіз з урахуванням перспективного досвіду. Всі заходи стали свідченням зростання рівня викладання та педагогічної майстерності вчителів, показали прагнення педагогів до творчого пошуку та впровадження інноваційних технологій.

atestaciyВчитель початкових класів Мартинюк Ольга Кирилівна проводила відкритий урок з atestaciy-2математики у 4-А класі на тему: «Прості задачі на визначення початку, тривалості та закінчення події».

atestaciy-3 atestaciy-4

Вчитель початкових класів Михальчук Віталіна Василівна проводила відкритий урок з математики у 1-Г класі на тему: «Збільшення і зменшення числа на кілька одиниць».

Вчитель початкових класів Савчук Галина Федорівна проводила відкритий урок з природознавства у 3-Б класі на тему: «Як склад ґрунту впливає на його властивості».

atestaciy-5 atestaciy-6 atestaciy-7