Україна – це територія гідності і свободи

  1           21 листопада, українці відзначають одне з нових, але знакових свят в історії України – День Гідності та Свободи. В цей день волелюбна, згуртована незалежна нація самовіддано постала на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини та громадянина. На жаль, на вівтар перемоги було покладене найцінніше – людські життя.

В День Гідності і Свободи люди вшановують Героїв Майдану, які віддали життя за свою країну, за захист прав і свобод людини.

Сьогодні шкільна родина загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня №7 міста Ковеля зібралася, щоб низько схилити голови перед тими, кого називають Небесною Сотнею, щоб в черговий раз згадати про тих, хто віддав своє життя за нашу державу, хто проявив вражаючу незламність, патріотизм та хоробрість заради майбутнього. Під мелодію лемківської пісні «Плине кача…», учні, на знак подяки, поклали квіти до пам`ятної дошки випускникові школи, активному учаснику протестних акцій на Майдані, а в подальшому учаснику бойових дій на Сході, Володимиру Кияну.

Ми не маємо права забути тих, хто виборював право бути частиною Європи, хто захищав ідеали демократії, піднявся на боротьбу за світле майбутнє України.