Патріотичний квест «Україно, я твоя дитина»

IMG_0583-minПатріотизм – це одне з найглибших почуттів, що виражає прихильність та  любов до всього, що з ранніх років увійшло в серце як найдорожче:любов до рідної землі її культури та традицій. Формування духовних цінностей українського патріота, національної свідомості, любові до українського народу, його історії, традицій – це головне завдання національно-патріотичного виховання молодшого школяра.

З цією метою 19 жовтня 2017 року  класним керівником 2-Д класу було проведено патріотичний квест «Україно, я твоя дитина».

Учасники, вбрані у вишиті сорочки, їх батьків та вчителі мали змогу перевірити свої знання  долаючи 7 станцій квесту: «Українознавці», «Гривенька», «Співучі соловейки», «Гоп-ца-ца», «Єдність», «Кухонька», «З Україною в серці». Кожна з команд охоче відгадувала патріотичні загадки, готувала та смакувала українськими стравами, із задоволення співала українські пісні, одягаючи шаровари та українські спіднички танцювала гопак, коломийку, плескач. Усі учасники заходу весело провели час та зарядилися позитивною енергією і гарним настроєм оскільки кожен із них був  нагороджений медаллю та почесним званням. На завершення квесту діти заспівали пісню «Ми діти України», якою висловили всю свою любов, шану, повагу та гордість до рідної землі.