Українська мова – диво калинове

15.11.21 -4Щорічно 9 листопада в Україні відзначається День української  мови та писемності.
Мова – це одне із багатьох див, створених людьми. Скарбниця народної мудрості, криниця живої води, невичерпне джерело добра, струмок надії. Вона віддзеркалює душу народу, його історію. У нашій мові є чимало захоплюючого й дивовижного. І щасливі ми, що народилися й живемо на такій чудовій, багатій, мальовничій землі – в нашій славній Україні.

Мова є основою духовного багатства народу та інтелектуального потенціалу, найвагомішеизображение_viber_2021-11-10_11-34-42-505 надбання кожної окремої людини і найбільша суспільна цінність.
На честь свята 9 листопада здобувачі освіти нашого ліцею активно долучились до написання радіодиктанту національної єдності. Текст читав український письменник Юрій Андрухович. Всеукраїнський диктант єдності пишуть щорічно. Дата обрана не просто так – 9 листопада в Україні відзначається важливе національне свято, вперше встановлене в 1997 році.
Таким чином виходить, що сьогодні українці відзначають два свята: День вшанування Нестора Літописця – послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія – і День української писемності та мови.
Тож нехай материнське слово буде для всіх нас духовним джерелом життя і оберегом. Щастя, добра, нових здобутків в ім’я зміцнення нашої Батьківщини – України.