Виїзний семінар

07 ­– 08. 10. 2016 року вчителі української мови та літератури взяли участь у виїзному міському семінарі « Літературна Кіровоградщина».

У рамках семінару поглибили свої знання з історії українського кобзарства (Переяслав-Хмельницький, музей кобзарського  мистецтва).

Перебуваючи в Павлиській школі ім. В. О. Сухомлинського, ознайомилися із новими методиками роботи зі школярами та чотирма культами справжнього осередку культури: культ Батьківщини, людини, книги, рідного слова.

У м. Кропивницькому (раніше Кіровограді) відвідали музей М.Кропивницького, стали учасниками оглядової екскурсії містом. В інституті вдосконалення обмінялися досвідом із учителями-словесниками, які були переможцями конкурсу «Вчитель року».

Перебуваючи в музеї Юрія Яновського (с. Нечаївка), поглибили знання цікавими й маловідомими фактами із життя та творчості письменника.

«Хутір Надія» – державний заповідник-музей І. К. Карпенка-Карого залишив низку вражень та нових знань про родину Тобілевичів.

В історико-архітектурному заповіднику родини Раєвських доторкнулися свідомістю й душею до трагічно-героїчних сторінок української минувшини.

Загалом під час семінару побачили багато цікавого, поглибили свої знання, перейняли досвід заслужених колег і отримали незабутні враження.