Випускний вечір у ліцеї

 Logo 717 червня 2022 року в ліцеї № 7 м. Ковеля відбувся випускний вечір. Ще для одного покоління ковельчан розпочинається доросле життя. Традиційна урочиста   зібрала 43 вчорашніх одинадцятикласників, педагогів, батьків. Попереду у випускників доросле життя зі своїми радощами і труднощами, але шкільні спогади назавжди залишаться найсвітлішими.
 Директор ліцею Валерій Кубай привітав випускників, вручив золоті медалі та свідоцтва про повну загальну середню освіту. Валерій Олександрович подякував за роботу здобувачам освіти, батькам, педагогам за організацію освітнього процесу.
             На свято завітала секретар Ковельської міської ради Оксана Багнова.

Оксана Леонтіївна привітала усіх із закінченням навчального року та наголосила, що саме випускникам будувати майбутнє України.
MyCollages (5)
          Відвідала випускний вечір і Голова Громадської організації «Велика ідея», волонтер Міжнародного волонтерського центру «МАРЛОГ» Людмила Зубарєва, котра вручила подяку випускнику 11-Б класу Павлові Оксенюку за активну волонтерську діяльність.
Щиро та чуттєво подякували випускники учителям, котрі змалку плекали їх, навчали, творили із кожної дитини особистість, а сьогодні відправляли у самостійне плавання. Красуні-дівчата та змужнілі хлопці прощалися із ліцеєм, з учителями, з однокласниками, прощалися зі своїм безтурботним дитинством.
Здобувачі освіти віддали належну шану тим, хто боровся за нашу свободу та незалежність. Хвилиною мовчання вшанували всіх полеглих!
 Бажаємо нових звершень, відкриттів та вражень – випускникам 2022 року!