Заклад загальної середньої освіти «Ліцей №7 м. Ковеля» запрошує дітей до табору з денним перебуванням «Світанок»

tabir 2019 -1Зовсім небагато залишилося до літніх канікул — найрадісніший та найяскравіший час для всіх дітей. Адже можна хоч ненадовго забути про навчання. Канікули – пора відпочинку, нових знайомств і пригод, пора яскравих вражень і пора творчості. А разом з початком канікул розпочинає свою діяльність табір відпочинку з денним перебуванням дітей «Світанок».
Літній відпочинок – це невід’ємна складова частина всієї життєдіяльності дитини, у якій гармонічно поєднуються духовно-естетичні, пізнавальні, моральні чинники.
Шановні батьки, ознайомтесь зі списком речей, необхідних дітям в таборі:

1. Одяг (краще вибирати разом із сином чи донькою, щоб потім вони з задоволенням його носили):
  2. Взуття: сандалі, кросівки.
  • головний убір (кепка, панама);
  • одяг відповідно до погодніх умов та плану роботи загону на день;
У жарку пору року треба, щоб дитина ходила у відкритому взутті, але, якщо за планом екскурсія до лісу чи спортивні змагання – то тільки кросівки!
  1. Гігієна:
  2. Милі дрібнички:
  • захисна маска та антисептик!
  • вологі серветки. Придадуться в самих різних випадках.
  • одноразові хустинки.
  • окуляри від сонця.
Для дітей на відпочинку плануються різноманітні ігри, конкурси, змагання. Залежно від погоди вони завжди будуть зайняті. Тому в таборі стануть у пригоді:
– альбом для малювання та кольорові олівці;
– цікаві книжки чи журнали;
– улюблені настільні ігри.
  1. Непотрібні речі:
Варто кілька разів подумати, а чи знадобиться та чи інша річ в таборі сину чи дочці, чи не принесе вона їй шкоди. Отже, у табір не варто давати:
– додаткову їжу, адже вона може просто зіпсуватися.
– сильнодіючі ліки. Якщо вони й потрібні дитині, краще про це повідомити вихователів;
– жодних сірників, петард, складених ножів!
– коштовні предмети, як от електронна книжка, дорогий телефон, модний планшет чи ноутбук.
Дитина іде на відпочинок! Хай вона відпочине і від усіх цих благ цивілізації. Мобільний телефон краще давати старої моделі, аби його втрата не стала трагедією.