Запрошуємо ковельчан на святкові заходи з нагоди Дня міста та 75-ї річниці його визволення

dsc_1191ПРОГРАМА ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ КОВЕЛЯ, 75-ї РІЧНИЦІ ВИЗВОЛЕННЯ МІСТА ВІД НАЦИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

5 ЛИПНЯ
10.00 – Турнір з  шахів серед дорослих, юнаків та дівчат  ( КЗ «КДЮСШ ім.Є.Кондратовича»)
14.00 — Відкритий кубок “Інтарсіо” з тенісу серед чоловіків (тенісний корт – ¬вул.Володимира Кияна, 40)
16.00 — Відкриття виставки ковельських художників “Розмаїття літніх фарб” (культурно-просвітницький центр)
6 ЛИПНЯ
09.00 — Відкритий кубок “Інтарсіо” з тенісу серед чоловіків (тенісний корт – вул.Володимира Кияна, 40)
10.00 – Турнір з пляжного волейболу “МІКС” (волейбольний майданчик на міській набережній)
10.00 – Турнір зі стрітболу серед чоловічих команд (спортивний майданчик ЗОШ №7)
17.30 — До 75-ї річниці визволення Ковеля від нацистських загарбників: театралізована, документально-драматична постановка   “По той бік воєнної хроніки…” (меморіал Слави)
7 ЛИПНЯ
10.00 – «Містечко майстрів» та атракціони для дітей (парк культури і відпочинку ім.Лесі Українки)
11.00 – Урочиста академія за участю  делегацій з  міст-партнерів та почесних гостей свята (народний дім «Просвіта»)
11.00 – Фізкультурно-оздоровчий фестиваль серед людей з особливими потребами «Перемагай себе» (парк культури і відпочинку ім.Лесі Українки)
12.00 – Відкриття виставки робіт вихованців Палацу учнівської молоді “Я люблю своє місто”, майстер-класи  (біля міського фонтану)
12.00 – Дитяча ігрова, конкурсно-розважальна  програма «Нехай сонечку і квітам всміхаються діти” (паркова сцена)
13.00 — Феєричне свято для дітей від event агентства Chokolate. У програмі:
 розваги за участі героїв мультфільмів
 бульбашкове шоу
 розіграш призів
 показ дитячої моди (паркова сцена)
14.00 — Турнір з футболу серед команд ветеранів 50 років і старших. У перерві — виступ вихованців секції спортивної акробатики ( стадіон “Верес”)
15.30 — Ігрова розважальна програма для дітей від клубу “Капітошка” (паркова сцена)
15.30 –  Концертна програма дитячих колективів “Сузір’я талантів мого міста” (центральна сцена)
18.00 – Виступ муніципального естрадно-духового оркестру  (центральна сцена)
18.30 – Концертна програма окремих виконавців та творчих колективів міста “Тобі, рідний Ковелю!” (центральна сцена)
19.30 – Нагородження переможців конкурсу «Кращий…» (центральна сцена)
20.00 – Продовження концертної програми окремих виконавців та творчих колективів міста  “Тобі, рідний Ковелю!” (центральна сцена)
21.00 – Виступ зіркових гостей – народної артистки України Ірини Білик та гурту  “ONUKA”  (центральна сцена)

Оргкомітет