Засідання педагогічної ради

1IMG_13-min8 листопада в нашому ліцеї відбулося засідання педагогічної ради у форматі тренінгу Використання ігрових технологій в освітньому процесі НУШ як засіб соціалізації особистості дитини, модератор: заступник директоIMG_11-minра з навчально-виховної роботи Панасюк С.А..
   Педагогічна рада була проведена у формі навчально-просвітницького тренінгу. Педагоги середньої та старшої ланки утворили 2 команди і виконували завдання, які роблять учні НУШ. Першим етапом було “Ранкове коло”, далі за допомогою кубиків Lego вчителі робили проект НУШ, дивилися мультфільм “Alike”, брали участь у фізкультхвилинці, а підсумком було створення лепбука.

Отже, розкривши  тему теоретично та практично, можна стверджувати, що використання ігрових технологій позитивно впливає на молодших школярів. Оскільки за допомогою гри здобувачі знань краще сприймають та засвоюють навчальний матеріал, у них формується прагнення дізнатися більше, бо виникає пізнавальний інтерес,  у дітей розкривається творчий потенціал,  ігрова діяльність згуртовує та дисциплінує учнів початкової школи.
IMG_12-minIMG_15-min