Засідання педагогічної ради

2364689321_a63449276c_o13 листопада 2017 року відбулася педрада на тему «Розвиток пізнавальної самостійності і творчих здібностей учнів: досвід і проблеми педагогічної практики. Система роботи з обдарованими учнями».

Учителі ділилися досвідом з таких питань:

• Формування у школярів потреби до самоосвіти, інтересу до знань та навичок пізнавальної самостійності.
  • Сучасні технології формування логіки і інформаційних компетентностей в учнів середньої школи.
  • Розвиток творчої уяви, пізнавальної діяльності та критичного мислення в учнів початкової школи.
  • Професійна майстерність вчителя – необхідна складова у роботі з обдарованими дітьми.
  • Система роботи вчителя з обдарованими учнями на уроках істрії, української мови та літератури.

І доповідач (завуч Пляшко Т.П.), і співдоповідачі (Здробилко Н.Л., Хрунь Н.П., Дубій Л.І., Шумська Н.С., Богатікова С.В., Бруча С.А.) у своїх виступах дали необхідний ключ до керування розвитком учня через зміст своєї предметної освіти, який формує орієнтації на процес постійного самовдосконалення і творчого розвитку школяра.

Пам’ятаймо мудру пораду А.Ейнштейна: «Кожна дитина народжується геніальною». Тож наше завдання – розгледіти, роздивитися, відшукати ту загадку у кожній дитині.