ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ СПІЛЬНОТИ

зображення_viber_2021-11-04_10-49-51-7384 листопада в ліцеї відбулось засідання педагогічної спільноти та молодих педагогів на тему «Формувальне оцінювання як чинник модернізації процесу навчання в закладах загальної середньої освіти». Засідання мало на меті поглибити знання учасників щодо технік формувального оцінювання,  дізнатися які існують засоби оцінювання навчальних досягнень учнів у формувальному оцінюванні та методики їх використання. Спікер Бадира Людмила Афанасіївна розпзображення_viber_2021-11-04_13-49-03-154овіла про роль формувального оцінювання у процесі трансформації системи оцінювання навчальних результатів учнів початкової школи, ознайомила з особливостями оцінювання результатів навчання в 1-2 та 3-4 класах, навела приклади реалізації етапів формувального оцінювання. Досить творчим був виступ Сементух Анни Валентинівни, яка на практиці  ознайомила колег із таксономією Б. Блума. Щодо стратегії критичного мислення на етапі цілепокладання виступила Гунчик Ірина Василівна.

Творча атмосфера зустрічі сприяла плідній співпраці, адже вчителі мали можливість обмінятись уже набутим досвідом роботи з молодими колегами,  кожен учасник отримав багато цікавих ідей для своєї подальшої роботи.
MyCollages (16)