Зустріч із ветераном Національної гвардії України капітаном Богданом Оксентюком

IMG_1540-min26 листопада відбулася зустріч учнів 7-их класів із ветераном Національної гвардії України капітаном Богданом Оксентюком, який став одним із двох спортсменів, які поклали найбільше медалей до скарбнички збірної України наIMG_1545-min всесвітніх Іграх Нескорених-2018 року. 
7-Г клас на чолі із класним керівником Романчук Інною Леонідівною  підготували захід на честь нашого героя “Зростаймо патріотами своєї країни”.Учні тепло зустріли гостя, ставили запитання та отримували дуже цікаві відповіді. 

Богдан Оксентюк із IMG_1543-min когорти тих п’ятнадцяти найсильніших воїнів, які представляли нашу країну на Іграх Нескорених-2018 або «Invictus Games». «Invictus» перекладається з латини як «непереможний», «нескорений», «незламний». Це міжнародні змагання у паралімпійському стилі серед військових та ветеранів, які зазнали поранень, були травмовані або захворіли, виконуючи свої службові обов’язки в зоні бойових дій.IMG_1555-min
Богдан побував у гарячих точках АТО. Ходив  у розвідку, підбираючись впритул до ворожих позицій. В одній із таких розвідувальних операцій Богдан отримав осколкове поранення лівого стегна. Однак лікарі не ризикнули видалити уламок. Буквально через чотири місяці Богдан вже повернувся на службу. І до самого 2018 року виїжджав на ротації в зону АТО. З липня 2018 року – офіцер запасу.
Ми пишаємося нашими героями!!!