День знань

gerbschool1 вересня у ліцеї традиційно по-родинному  пройшло Свято першого дзвоника, яке сповістило здобувачів освіти, батьків та вчителів про початок нового навчального року.   У закладі було проведено 2 лінійки для початкової та середньої , старшої ланок з урахуванням карантинних вимог.
       День знань – це особливе свято! Адже воно знаменує початок нових знань нових успіхів.  Це зустріч із друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого.

Читати далі

Загальні збори (конференція) у ліцеї

gerbschool26 серпня 2021 року в ліцеї №7 м. Ковеля відбулися загальні збори (конференція), на які були запрошені педагоги, батьки, учні.    Перед присутніми виступив директор ліцею Кубай В.О.. Валерій Олександрович прозвітував про роботу в 2020-2021 1н.р., розказав про організацію освітнього процесу в 2021-2022 н.р. в умовах карантину,  про особливості організація гарячого харчування  та ін.
Конференція  пройшла  у теплій та затишній атмосфері. Необхідно зазначити, що співпраця вчителів, учнів та батьків є важливою умовою в освітньому процесі, спрямованому на створення атмосфери доброзичливості та взаєморозуміння.