«Україна соборна. Разом до Перемоги!»

23.01.23 - 2З днем Соборності, держава,
Будь багата, щира, жвава.
Хай народ тебе цінує,
Зберігає та шанує!
З величезним святом, люди,
Хай країна добра буде.
Мир панує та завзяття,
Хай цвіте країна, браття!

22 січня – особлива дата в історії України. У цей день ми відзначаємо два важливих свята – проголошення Української Народної Республіки та Акт Об’єднання українських земель. 105 років тому, 22 січня, українці проголосили незалежність своєї держави і створили Українську Народну Республіку, а рівно через рік відбувся Акт злуки УНР і ЗУНР.
День Соборності України – це свято на честь проголошення першої Незалежності та Акту Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР).

Читати далі

Різдвяний зорепад

23.01.23Новорічно-різдвяні свята – це дуже красиві і радісні події, які з нетерпінням чекають і дорослі і діти. Їх святкують у всьому світі, але кожен народ вкладає в це свято щось своє.
Свята в Україні – це улюблені моменти,  на які чекають і люблять через  прикрашену ялинку, можливості поколядувати, провести час разом. Свято Миколая та Різдво також вважаються святом милосердя та добра.
В період новорічно-різдвяних свят здобувачі освіти ліцею № 7, президент ліцею Гарбар Тарас на чолі з вчителькою музики Федік Іриною та педагогом-організатором Шинкарук Яриною відвідали Територіальний центр соціального обслуговування, подарувавши позитивні емоції, спілкування, підтримку та солодкі подарунки  від сім’ї президента ліцею.
Працівники терцентру, також долучилися до колядування та щедрування і згадали себе коли були дітьми та віншували.
І нехай в оці світлі дні преображаючий дух Народження Христового запанує в наших серцях і подарує мир, радість, добро і процвітання!