ДЕНЬ ФІЛОЛОГА

День філолога в Україні святкують 25 травня. У 2023 році ця дата випадає в будній день – четвер. Філологія – одна з найцікавіших наук. У перекладі з давньогрецької мови філолог означає “любов до слова”.
    gerbschoolПедагогічна спільнота суспільно-гуманітарних дисциплін  активно долучилася до свята та провела ряд заходів у ліцеї №7 м. Ковеля. Педагогів було запрошено   до “Літературної кав’ярні”. Філологи створювали хайку за допомогою нейромережі, працювали з інтерактивними плакатами, розробляли цікаві завдання, перевіряли  значення  фразеологізмів, правильність наголосів,  лексичні помилки. Використовували чат GPT на сайті “На урок”, щоб поставити питання письменникам, історичним особам, навчалися медіаграмотності, анімували персонажів за допомогою онлайн-інструменту “Adobe”. Усі напрацювання філологи адаптують під свої уроки, апробують на  практиці.
      Шановні філологи та філологині, вітаємо з професійним святом!!! Нехай здобувачі освіти допускають менше помилок і тішать милозвучністю своєї мови. Успіхів та звершень!