День іноземної мови

    photo_5355109952622020213_yВ рамках проведення тижня початкових класів вчителями англійської мови було проведено низку заходів. Учні 4 класів прийняли участь в  олімпіаді з англійської мови.
    Учні третіх класів  могли побачити результати плідної роботи над своїми проєктами «What’s on your plate?», який вони готували з Кальчук Т.Л. та Лампікою І. С. Для виконання  цих проєктів було застосовано елементи STEM технологій. Виконуючи свої проєкти діти вивчали продукти харчування та правила здорового харчування. Учні презентували свої тарілки та обговорювали важливість здорової їжі та проаналізували, що варто використовувати у своєму харчуванні, а яких продуктів варто уникати.

     Для учнів 4-Б класу Тищенко І.П. та Прадійчук З. Л. підготували  вікторину «Who is stronger,faster and more dangerous?». Презентація та інтерактивні вправи дозволили  дітям повернутись у світ дикої природи та дізнатись багато цікавого про цей світ, разом з тим учні дізнались багато нової інформації про прикметники та в ігровій формі пригадали правила утворення ступенів порівняння прикметників.
       Сачук Т. В. з учнями 2-Б класу у віртуальній подорожі Лондоном розширювали знання учнів про столицю Великої Британії; ознайомили учнів із визначними місцями Лондона, їх історією; розвивали мовну здогадку учнів; формували пізнавальний інтерес до країни, мова якої вивчається; створили мапу Лондона.
MyCollages (16)
      Учні 2-В класу спробували себе у ролі інженерів та спроектували «Місто мрії». Для реалізації цього проєкту застосовувались STEM  технології. У процесі створення макету учні пригадували назви будівель та пригадали, як правильно вказували дорогу за допомогою вивченого ЛО та МС на уроках англійської мови.
      Учні 4-В та 4-Г класу з Романович О.А. та Тищенко І.П. переглядаючи фільм “Peppa Pig.Pancakes”, дізнались як готувати млинці за рецептом Свинки Пеппи, та записували рецепти улюблених панкейків, які дітки готують зі своїми рідними, англійською мовою.
        Також Тищенко І. П., Романович О. А.,  Прадійчук З.Л. провели в усіх 4 класах конкурс проектів”Stay save at home “. Учні розповідали про правила безпеки у своїх домівках.