ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

IMG-620d8dace0f9b83722c867001ab2ee94-V26 квітня у ліцеї відбувся конкурс читців віршів «З Україною в серці» У такі непрості часи для нашої держави, важливо виховувати у дітей почуття любові до рідної країни, гордості за свою національну приналежність, віру у мир і перемогу. Маленькі українці з любов’ю декламували вірші про Україну, про реальні події, які  відбуваються сьогодні у нашій державі , про мир і перемогу нашого незламного народу. Всі учасники конкурсу гарно підготувалися, показали свої здібності, навички, уміння декламувати вірші. Слід відзначити учнів 2-А, 3-А, 3-Г, 4-Б, 4-В, 4-Г класів, які показали найкращі декламаторські здібності.
Юні другокласники взяли участь у вікторині «Знавці рідної мови», яку підготувала Уніга Наталія Василівна. Школярі продемонстрували власні знання та вміння у різних конкурсах: повторили прислів’я та приказки про мову, відгадували загадки, мовні шаради, виконували цікаві вправи.

Символічним у цей день було написання учнями 2-4 класів олімпіади з української мови.
Мовознавчу мандрівку, в формі квесту «Знавці української мови», здійснили здобувачі 2-В класу. Виконуючі різноманітні мовні завдання, діти  гідно пройшли всі станції в грі.  Разом з тим, поповнили та розширили своє уявлення про  багатство та красу рідного слова, що є невід’ємною частиною такого поняття, як  Батьківщина
Всі переможці отримали нагороди та чудовий настрій.
Кожен з педагогів прагнув  донести до учнів красу і багатство української мови, розуміння її необхідності для сьогодення. Навчальний день завершився, а любов до рідної мови залишилася на все життя.
MyCollages (15)