День знань

gerbschool1 вересня у ліцеї традиційно по-родинному  пройшло Свято першого дзвоника, яке сповістило здобувачів освіти, батьків та вчителів про початок нового навчального року.   У закладі було проведено 2 лінійки для початкової та середньої , старшої ланок з урахуванням карантинних вимог.
       День знань – це особливе свято! Адже воно знаменує початок нових знань нових успіхів.  Це зустріч із друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого.

Перший дзвоник – це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів – першокласників, які переступили поріг нашого ліцею, розпочнеться цікаве  життя, перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька. Чотири роки поведуть їх Країною знань перші вчителі: Мартинюк О.К., Кот І.Д., Ткачук С.І.
      Для одинадцятикласників  цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. Сьогодні  випускники востаннє переживають зустріч із першим шкільним дзвоником.
     Директор ліцею Кубай Валерій Олександрович привітав усіх із чудовим святом, яке відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажав усім здобувачам знань, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні.
   Та яке ж свято без гостей?! Перед великою шкільною родиною виступила заступниця міського голови Маленицька Наталія Дмитрівна, яка побажала всім присутнім міцного здоров’я,  успіхів у навчанні та повідомила приємну новину, що на ліцей виділено кошти на заміну санвузлів та встановлення нових вікон.
      Розпочався навчальний рік першим уроком, який присвячений 30-річчю Незалежності України.  В усіх класних колективах говорили про цінності, які роблять нас сильнішими, зміцнюють і об’єднують нашу державу, про історичну долю України,  її територіальну цілісність.
       Перший дзвоник пролунав. Наш ліцей гостинно відчинив двері перед здобувачами знань. Рушаймо разом у край цікавих наук  і невичерпних знань. Навчальний 2021/2022 рік розпочато.
MyCollages (10)