До уваги батьків!

gerbschoolШановні батьки!
Висловлюю подяку за підтримку та оцінку роботи педагогічного колективу в умовах дистанційного навчання.
   Хочу запевнити  Вас, що колектив закладу і надалі прикладатиме максимум зусиль задля того, щоб наші діти мали високий рівень знань і змогли себе реалізувати  у цьому складному світі.
   Наш заклад продовжує роботу  в умовах дистанційного навчання і це триватиме доти, поки не зміниться: рівень захворюваності у нашому регіоні або законодавча база щодо умов функціонування закладу в умовах карантину, або кількість вакцинованих працівників.
   Разом з тим, враховуючи ваші побажання:
а) складений графік індивідуальних консультацій для учнів з кожного предмету у спеціально відведеному преміщенні /даний графік буде розміщений на сайті школи/.
б) у фойє ліцею встановлено комп’ютер із принтером, де можна буде роздрукувати завдання з предметів для учнів, що не мають доступу до інтернету.
в) збільшено (до максимуму) кількість уроків у синхронному режимі із обов’язковим дотриманням санітарних вимог.
   Очікуємо на Ваші пропозиції щодо покращеня освітнього процесу.
  Переконаний, що ми разом з Вами зробимо освітній процес ще більш якісним, комфортним для наших дітей. Я підтримую Вашу думку про те, що лише однодумці можуть досягнути високих цілей.
З повагою директор ліцею Валерій Кубай.