Добрі традиції зимового свята

1Зимовий період – найулюбленіший час. Адже саме взимку – найбільше свят та омріяних подарунків – іграшок та солодощів! Святковий настрій і передчуття чогось неймовірного витають у повітрі. Мерехтять вогники і блискітки прикрашених вітрин магазинів, чується хрускіт пухнастого снігу, повітря пахне морозцем, ялинкою та мандаринами!
Попереду стільки всього неймовірного! А починаються зимові свята з Дня святого Миколая, який, згідно з повір’ям, у ніч на 19 грудня кладе під подушку подарунки слухняним дітям.
 За ініціативи президента ліцею Гарбара Тараса та підтримки його сім’ї напередодні свята вихованці, що потребують соціального захисту ЗДО № 6 м. Ковеля отримали подарунки, солодощі та безліч позитивних емоцій від спілкування та проведеного часу разом.

День святого Миколая – улюблене свято не тільки дітей, а й дорослих.
Не забули наші здобувачі освіти і про підопічних стаціонарного відділення для постійного проживання територіального центру. Завітали до них із вітальною програмою та солодкими сюрпризами. Люди поважного віку, одинокі – це та категорія населення, котра потребує турботи, уваги. Спілкування поколінь надихає творити добрі справи, так як вчить нас Миколай Чудотворець.
Нехай це свято вселить в нас любов і надихне на добрі справи і милосердя, нехай подарує нам віру у здійснення наших найзаповітніших бажань! Нехай прийде в кожен дім Господь і наповнить наші серця радістю.
MyCollages (41)
                                                                                            Ярина Шинкарук