Довгоочікуваний день – свято Миколая

8З першим зимовим місяцем приходять в Україну зимові свята. Найулюбленіше свято, якого чекає вся дітвора – день Святого Миколая. Адже вони знають, що за слухняність, старанність, працьовитість Святий принесе їм безліч подарунків.
17 грудня у нашому ліцеї вчителями-класоводами було організовано заходи до Дня Святого Миколая: 2-А клас, квест з інтерактивною вікториною «Миколай, Миколай, ти до нас завітай» (класний керівник Бадира Л.А.), 2-Б клас, свято «Любий отче Миколаю, ти до нас прийди із раю» (класний керівник Михальчук В.В.), 2-В клас, «Подорож у країну Доброти» (класний керівник Сілівончик О.А),  2-Г клас,  квест-гра «Засвіти зіроньку до дня Святого Миколая» (класний керівник Климук Т.М.), 3-А клас,  свято «Світом Миколай мандрує» (класний керівник Кондратюк І.С.), 3-Б клас,  святковий квест-передбачення (класний керівник Лампіка І.С.), 3-В клас, «Святий Миколай, до нас завітай» (класний керівник Чичирко Н.Б.), 3-Г клас, свято «Миколай мандрує світом» (класний керівник Костючик М.Я.), 4-А клас, «Новорічні передбачення» (класний керівник Галейда С.В.), 4-Б клас «Із неба в український край йде Святий Миколай» (класний керівник Сементух А.В.),          4-В клас,  квест-гра «Новорічні передбачення» (Дубій Л.І.), 4-Г клас, квест «Ходить по землі Святий Миколай» (класний керівник Кондратюк К.С.).

Кожне свято передбачало на меті  поглибити знання дітей про зимові свята нашої місцевості, ознайомити учнів з історією виникнення даного свята, виховувати почуття любові, поваги, турботи, чемності, щирості до інших, бажання зробити когось щасливим та робити добро оточуючим. Діти  співали пісень, танцювали, грали в Lego-ігри, виготовляли аплікації, мандрували станціями, дізнавались свої передбачення.
Школярі були дуже веселі та завзяті. За свою активність кожен отримав нагороду від Святого Миколая – солодкий подарунок.  Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту.
Бажаємо всім напередодні Нового року та Різдва Христового родинного щастя, міцного здоров’я, оптимізму, віри, надії і любові в серці .
Нехай 2022 рік стане щедрим на здобутки та добрі справи, мир та спокій!
MyCollages (39)