Гра – квест «У пошуках дарунків від Миколая»

4Гра-квест стає все популярнішою серед дітей молодшого шкільного віку. В цьому переконані класоводи перших класів.  Квест – найзахопливіша для дітей форма навчання та дозвілля. В ході цієї гри діти працюють в команді і не просто ведуть пошук, а виконують завдання різної складності, навчаються орієнтуватися у приміщенні, на подвір’ї, розвивають логічне мислення. І все це відбувається під час рухової активності, адже щоб знайти наступну зупинку свого маршруту, чергову підказку, їм доводиться побігати.

17 грудня у 1-А, 1-Б, 1-В класах відбулася квест-гра «У пошуках дарунків від Миколая».  Об’єднавшись в  групи для виконання  завдань, команди вирушали на зупинки: «Загадкова», «Сніжинка», «Сніговик», «Ялинка», «Математична», «Спортивна», «Музична». Діти проявляли свої творчі, математичні, спортивні, музичні здібності, розвивали мовлення. У процесі гри команди збирали ключі, щоб дійти до фіналу.
 У веселому товариському змаганні перемогла дружба, кожен з гравців отримав заряд бадьорості й гарного настрою. Активні, веселі, толерантні  школярі вміло працювали в команді та вболівали один за одного. Винагородою для першокласників стали подарунки.
MyCollages (38)