Ми хочемо у мирі жити

145Міжнародний день миру щорічно відзначається 21 вересня. Цього дня ООН пропонує всім країнам і народам припинити воєнні дії, або ж відзначати цей День проведенням освітніх і громадських суспільних інформаційних акцій з проблем миру.
Чому люди святкують День Миру?

Для більшості людей планети Земля мир – це повсякденна реальність. На наших вулицях безпечно, ви навчаєтеся. Там, де уклад суспільства міцний, безцінний дар миру може ніхто особливо й не помічати. Та чи всі діти на Землі живуть добре і щасливо? Для багатьох людей у сучасному світі спокійне життя — це лише казкова мрія, багато дітей страждають, вони не мають сім’ї, але мають багато горя.
         З нагоди Дня миру в ліцеї пройшли тематичні заходи: години спілкування, представники міністерства культури та дозвілля підготували малюнки з символами миру та створили виставку, здобувачі освіти ліцею прийняли участь у всеукраїнському інтернет-конкурсі «Мир – мова щастя».
         Діти України – прагнуть миру! Мир на землі для них означає можливість жити повним життям, навчатись, розвиватись – і не боятися за життя своє та своїх близьких. Тому мир – це найцінніше, що тільки може бути.
MyCollages (13)